Opel Tigra 1.4 benzin -95

Shitet nga: nesti 01 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ajo qe shihet ne foto.... dokumeta te rregullta te paguara per nje vit... ka motor 1.4 benzin ...konsumi mesatar i kombinuar 6 l per 100 km... ne gjendje shume te mire mottorrike dhe xhenerike.... per me shume info na kontaktoni./..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim