Opel Tigra 1.3 benzin -00

Shitet nga: opel tigra 26 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet opel tigra viti 2000 motorr 1,3 benzine,kondicioner,abs,ngjyre gri metalizato,disqe,shume e bukur dhe sportive,ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike,me letra te paguara,cmimi 1500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim