Opel Omega -99

Shitet nga: eduart 01 Krr 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet makina Opel Omega per arsye mos perdorimi. ABS,SRS, dopio clima,4 xhamat elektrik,170,000 km. makina eshte me dokumenta te regulta dhe te paguara per nje vit. makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike. motori eshte 250 tds. cmimi 1500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim