Opel Meriva dizel -04

Shitet nga: fabjon 23 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes opel meriva ngjyr e zez tapiceri vishnje viti 2004 naft makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
makina nderrohet dhe me vw passat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim