Opel Meriva 1.7 diesel -04

Shitet nga: Opel 06 Nën 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION//// shitet per arsye familjare opel meriva i vitit 2004, 1.7 diesel shum shum ekonomike, makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia dhe eshte ne gjendje shum te mire. per me shum info kontaktoni ne tel. cmim i diskutueshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim