Opel Cprsa 1.7 diesel -01

Shitet nga: mili 18 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte opel corsa 1.7 diesel.eshte perdorur shume pak sepse disponoje 2 makina.vaje filtra te nderruara,marsha manuale dhe eshte me kondicioner.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim