Opel Corsa dizel -01

Shitet nga: EMILIO 04 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
OPEL CORSA 1.7DI VITI 2001 ME 5 PORTA.NGJYRA GRI METALIXAT.MARSH MANUAL ME 5MARSHA .CONDICIONER NE GJENDJE PERFEKTE.DOKUMENTAT E MAKINES JANE TE PAGUARA DERI NE MARSE TE 2015.VAJI DHE FILTRAT TE NDERRUARA.MAKINA SHITET OSE NDERROHET ME NJE MAKINE ME KAMJO AUTOMATIKE ME TE NJEJTEN VLERE.FALEMINDERIT.MAKINA ESHTE 3000 EURO

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim