Opel Corsa benzin -96

Shitet nga: emiliano 24 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet urgjent. Corsa 1.4 benzin . 16 Valvula ECOTEC . 4 dyer . Kondicioner . ABS . xhama elektrik , pasqyra elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te rregullta , me targa te reja.
Cmimi 1000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim