Opel Corsa benzin -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 12 Sht 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Opel corsa 1.2 benzin kondicioner me dogane 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim