Opel Corsa 1.7 dizel -01

Shitet nga: denis 22 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes opel corsa 1.7 nafte viti 2001 esht makin qe e kam perdorur vet i kam ber te gjitha sherbimet ne servis ne itali dhe ka cdo gje te re e shes per arsye sepse kam makin tjeter dhe nuk me duhet me.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim