Opel Corsa 1.7 diesel -02

Shitet nga: fation 21 Maj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te bera tgjitha sherbimet me klima xhama elektrik disqe alumini sapo ardhur nga italia me dogane te paguar super makin super ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim