Opel Corsa 1.4 benzin -98

Shitet nga: Andis 08 Tet 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Opel Corsa benzine 1.4 ne gjendje shume te mire. Te gjitha taksat e paguara deri ne Maj te 2015. Makina ka te gjitha dokumentat e rregullta dhe me targa te reja.
Shitet ose nderrohet. Cmimi 1500 Eur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim