Opel Corsa 1.3 diesel, motorr CTDI, Ecotec; Viti..

Shitet nga: opel 05 Maj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet: OPEL CORSA,Viti i prodhimit:2004; 1.3 dizel; motorr CTDI, Ecotec; Shume ekonomike, Me kondicioner; Xhama elektrik; Pasqyra elektrike; Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte; Gomat te reja: Ka te gjitha sherbimet.e gatshme per cdo prove; Ka kryer vetem 129000 kilometra !

MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR; Ka hyre ne Shqiperi ne shtator te vitit 2014 !

ÇMIMI 2700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim