Opel Corsa 1.3 cdti -10

Shitet nga: arjon 02 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
OPEL CORSA D 1.3 cdti NAFTE
-VITI I PRODHIMIT 2010
- Kambio MANUALE
- Ngjyrë GRI metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I OPELIT,
-xhama elektrike
-PASQYRA ELEKTRIKE
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
- Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma të sapovendosura(80%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta + Siguracion i paguar deri ne korrik 2015.
-Konsumi:
Brenda qytetit 5 litra/100 km,
Jashte qytetit 3.5 litra/100 km.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim