Opel Corsa 1.2 benzin -96

Shitet nga: Andi 05 Qer 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, eshte shume ekonomike motor 1.2 benzine , taksat e prera deri ne fund te gushtit nuk eshte se i kushtojne shume . Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim