Opel Corsa 1.2 benzin -04

Shitet nga: tomi 24 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet:opel corsa 1.2 benzin 2004 . xhama elektrik.16700 mij km ngjyr blu e erret kater dyer e sapo kualiduar dhe siguruar n gjendje shum te mir 2500€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim