Opel Corsa 1.2 benzin -02

Shitet nga: opel corsa 22 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
shitet opel corsa 1.2 automat me 49000 km.. eshte shume e re si nga brenda dhe nga jasht e mirmbajtur.. letrat te paguara per nje vit 2800 euro.. mund ta kontrolloni ku te deshironi.. eshte ne gjendje te shkleqyer..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim