Opel Corsa 1.2 benzin -00

Shitet nga: sandri 20 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mire si xhenerike ashtu dhe mekanike me 3 porta versioni sport per me teper inf kontaktoni ne numrin e tel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim