Opel Corsa 1.1 benzin -03

Shitet nga: italy 15 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet opel corsa 1.1 benzine ,automat, 2003, airbag, klima manuale. Makina ka 86000 km origjinale dhe i jane ven 4 amortizator te ri.
Makina ndodhet ne Italy dhe sillet per nje jave ne rast pelqim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim