Opel Corsa 1.0Benzin -03

Shitet nga: frenkli 09 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

290 000 LEK

Komuna: Tiranë
OPEL CORSA VITIPRODHIMIT 2003 973CC BENZIN ME KONDICIONER TIMON HIDRAULIK ABS AIRBAG XHAMA ELEKTRIK 5 PORTA NGJYRA GRI METALIXATO. MAKINA KA 104000 KM ORIGJINALE DHE ESHTE SHUME EKONOMIKE 4.5 LITRA PER 100KM ESHTE ME SISTEM SIGURIE KE TIMONI KUNDRA VJEDHJES MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA JASHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA ME DOGAN TE PAGUAR. CMIMI 290000 LEKE (TE REJA)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim