Opel Corsa 1.0 -99

Shitet nga: Xhovi 06 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet opel corsa , 1.0 me nje gjendje te shkelqyer me targa dhe taksa te paguara . Nderrohet me nje makin familjare Opel Zafira kuptohet duke i shtuar edhe pjesen tjeter te lekeve . Kurse me para ne dore shitet 1000 Euro i padiskutueshem , kurse me nderrim ka nje cmim tjeter . Makina ka 5 goma te reja gjendje gjenerike dhe motorike te shkelqyer . Gjithashtu edhe si kabin .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim