Opel Corsa -02

Shitet nga: opel 31 Maj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina per momentin ndodhet ne tepelen... eshte shum ekonomike si per ne qytet ashtu dhe per ne rrug te gjata makina jepet per arsye emigrimi jepet vtm per 2200 euro!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim