Opel Combo -04

Shitet nga: Hysni 12 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Combo, prodhuar ne dhjetor te vitit 2004, ka dale ne rruge ne vitin 2005, me dokumenta te rregullta shqiptare, e ardhur nga Zvicra. Me kondicioner, turbo, airbag dhe harxhon 5-6 litra per 100 km, punon me nafte. Eshte edhe per pasagjere (4+1) edhe per mallra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim