Opel Astra dizel -05

Shitet nga: renato 06 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
122mije/km
makina ka ardhur nga italia para 4 muajsh dhe eshte me dekumenta te rregullta te paguara der ne qershor 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim