Opel Astra dizel -03

Shitet nga: bert 20 Maj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
opel astra viti prodhimit 2003
motorri 1.7 nafte
me 5 dyer
ngjyra gri metalizeto
kamjo manuale me dogan dhe dokumenta te paguara deri me dt10/05//2015
makina eshte e pa perdorur ne shqiperi sapo jane bere dogana dhe dokumentat
makina ka vec 109000klm dhe eshte ne gjendje prefekte
per me teper kontakto 0682197084
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim