Opel Astra benzin -97

Shitet nga: Kadri 07 Nën 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Automjeti ka bere135 mij km
kambio automatike
Tapiceri lekure
Sendile me ngroje

Ne gjendje shume te mire dhe cmim ekonomik
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit: +355 69 941 4381
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim