Opel Astra benzin -96

Shitet nga: Toni 22 Nën 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Tiranë
Okazion Shes Opel Astra Portobagazh 1996 me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne mars 2015 makina eshte me kondicioner,antifurt orgjinal te opelit,xhamat e pare elektrik,me benzine vetem per 600 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim