Opel Astra automatike -99

Shitet nga: gerd 31 Krr 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet OPEL ASTRA 2.0 DTI Diesel, viti 1999, ngjyra blu sax, me Kambio Automatike me opsionin sport ne gjendje shume te mire. Pasqyra elektrike, hapje me pult, klima, kasetofon LG me cd/mp3/bluetooth, goma te reja(80%),bateri, ferota, vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makines i eshte bere servis rregullisht dhe eshte mbajtur nga nje person i vetem. Nuk ka nevoje per asnje servis. Vetem 159000 km nga te cilat 100000 jane bere ne Itali
Cel. : 0672884883
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim