Opel Astra G 1.6 benzin -98

Shitet nga: SwissAuto 21 Maj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina sapo e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.
Posedon librin e sherbimeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim