Opel Astra DTI 1.7 Nafte -00''OKAZION''

Shitet nga: g 06 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Tiranë
''OKAZION''Shitet Opel Astra (SW) 1.7 nafte i vitit 2000.
Goma te reja fare,servis i pergjithshem i makines(vaj,filtra etj)te sapo bera.
Makina eshte ne gjendje perfekte me targa te reja dhe dok. te rregullt,me certifikate pronesie.
Shitet per arsye emigrimi.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim