Opel Astra 1.8 benzin/gaz -04 OKAZION!!

Shitet nga: Enid 02 Gsh 04:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Opel Astra G Cabrio, 2004, 1.8 me benzine/gaz. Rreth 1 vit e gjysem me pare makines i eshte montuar nje impiant gazi dhe tashme harxhon vetem 700-800leke (barabarte me 3-4L benzine/nafte) per 100km me trafikun e Tiranes.
Shitet sepse do te shperngulem nga Shqiperia ne Shtator, prandaj eshte me cmim me te lire.

Opsionet:
- Kasetofon me CD/USB/AUX.
- 2 pale goma, nje pale dimri (165/95/16), dhe nje pale vere (225/40/18). Te dyja setet jane te shoqeruara me disqe origjinale Opel, 18shet jane me disqet e OPC dhe kushtojne sot, rreth 1000€ te katerta.
- Tavani eshte elektrik (me buton), hapet dhe mbyllet pa asnje problem, brenda 17 sekondash.
- Tapiceria eshte sipas versionit me te shtrenjte te Astra-G, gjysem lekure gjysem cope (gri).
- Kondicioner me klima.
- Feneret me Xenon
- Mbrojtse per eren. Mbrojtse qe vihet tek vendet e pasme, qe perdoret kryesisht per ne autostrade.

Harxhimi:
Autostrade: 500L/100
Qytet: 700-800L/100

Makina ka kosto shume te ulta mirembajtje. Taksat i kushtojne rreth 4,000L ne vit dhe siguracioni 12,000L ne vit. Eshte nje nga makinat me ekonomike te mundshme, per taksat, siguracion dhe konsum.

Jeni te mirepritur nese doni ta shikoni, testoni apo kontrolloni makinen, ndodhem prane qendres se Tiranes. Per me shume informacion me telefononi. Cmimi eshte i diskutueshem nese jeni vertete te interesuar. Eagle: 0696258343
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim