Opel Astra 1.7 cdti -04

Shitet nga: TBN 14 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Astra h 1.7 CDTI te kuqe, kategoria elite, 101 kuaj fuqi.
Kambio manuale me 5 marshe.
4 xhama elektrik, pasqyra elektrike, sensor shiu dhe dritash.
Komanda ne timon, radio-cd-mp3, kompjuter bordi.
Klima,ABS,ESP.
Konsumi ne qytet 7.3l/100 km / Jashte 4.2l/100 km.
Nuk ka nevoje per sherbime. Te gjitha sherbimet te certifikuara ne Gjermani dhe Shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim