Opel Astra 1.7 -93

Shitet nga: kudret 28 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mir mototrrike dhe xhenerike,,,,,Me letra deri ne 09.08.2015,, cmimi i diskutueshem... Te Interesuarit Te Kontaktojn Ne nr Cel... 0683248458--0699149127...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim