Opel Astra 1.6 benzin -99

Shitet nga: marko nikolli 20 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Astra viti 1999 Kabriolet,1.6 Benzine, me kondicioner. Xhama dhe pasqyra elektrike. Sedilje lekure me ngrohje. E ardhur nga Turqia. Pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim