Opel Astra 1.4 benzin -01

Shitet nga: genci 20 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Opel Astra 1.4 benzine. 125000 km origjinale. Vetem 1 pronar. Taksat e paguara deri ne shtator 2015. Gjendje e shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Shum ekonomike 5l/100km. Goma te reja. Impjant muzike i perfshire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim