Opel Astra -00

Shitet nga: Kushtrim 25 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Astra me motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Sherbime te sapo kryera. Eshte perdorur vetem nga dy duar. Makina ka 191189km e viti 2000. Me letra deri ne fundin e MARSIT 2015. Cmimi i padiskutushem.Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim