Opel Ascona 1.6 i -88

Shitet nga: Opel Ascona 15 Shk 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Opel Ascona 1.6 i benzin, ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoj me intervenu asgje. trapat jane ne rregull motori eshte ne gjendje perfekte, nuk hargjon vaj. per pamjen e jashtme shiko fotot. regjistrim ka deri ne shkurt 2015. Vetura ka regjistrim te Kosoves dhe gjindet ne Gjakove Viber +377 44 928-333Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim