Opel Astra Dizel Manual -00 shitet ose ndërroh..

Shitet nga: klodi 23 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Opel astra1.7 nafte ne gjendje shum te mire motorike,makine gjysem sportive. Me dogane te paguar letra shqiptare me targa te reja. Servise te kryera vaj dhe filtra. Shitet ose ndërrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim