Okazjon shitet Mercedes E 270 diesel -03 automt

Shitet nga: Safeti 25 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedez benc E klas 270, Viti 2003 model EVO te gjitha pjese origjinale EVO. Letra deri ne tetore 2015 goma te reja ne gjendje prefekte me tavan xhami timon druri makina esht fulle dhe ne gjendje perfekte. per me shum inf mund te kontaktoni ne nr 0682090719. Mundesi nderrimi me makina te vogla + diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim