Okazion peugoat kabriolet 5 vendshe e sapo targu..

Shitet nga: Marsel 15 Krr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet pezho 206 cc 5 vendshe ne gjendje perfekte eshte targuar per here te pare medt 08.07.2014 gjithashtu po ne kete dt eshte bere dhe nderrimi vaj filtra te ardhura nga gjermania bashk me makinen.cmimi ne treg i ketyre makinave eshte 4500e. Une e shes sot edhe neser 3399e e padiskutushme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim