Okazion makina eshte me targa amerikane

Shitet nga: gjergji 18 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Tiranë
abs, srs, air, bag, klima, kompjuter, bordi,ngrohje sendilesh ,sensor, parkimi,drita ksenon ,drita mjergulle ,mbyllje me pult xhama te zinj me kete cmim jepet dhe nje lexus tjeter per pjes kembimi. Mund te nderohet me makine me te vogel automatike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim