Okazion Volkswagen Sharon 1.9 td 1999

Shitet nga: Ramizi 28 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Volsvagen sharon 1.9 tdi Nafte i vitit 1999 me dokumenta te rregullta deri 2015 korrik te paguar eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike me xhama te zi origjinale. Shitet per arsye largimi nga shqiperia. Cmimi 3700 euro i diskutueshem. Nr eshte 0682356089
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim