Okazion.Shitet Mitsubish L200,,2006 9500E arsye ..

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makina tip mitsubish L200 ne gjendje shum te mir pune,135000 Km origjinale dokumenta deri ne 12/12/2014 ME TARGA AA117 KA te sapo bera
,lexoni detajet e meposhtme dhe konyaktoni ne nr tel 0685005006//0673785605. Cmimi 10000 Euro i diskutueshem
Mitsubishi L200
klimë automat 4x4
Mbyllje qëndrore me pult
Airbag SRS
ABS,fener per mjegull,xenon,
PAJISJET e BRENDSHME
CD ,Xhama elektrikë
Me ajër të kondicionuar (automatic )
Tuner / radio
Pasqyra elektrike anësore
ABS
PËRSHKRIMI I AUTOMJETEVE
Paketa Mitsubishi L200
të dorës së pare
Airbags Side për shoferin dhe pasagjerin përpara
Pasqyra elektrike.
Gomë rezervë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim