Okazion Renault Megane 1.5 dizel -04

Shitet nga: juli 01 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHES RENAULT MEGANE VITI 2004 MOTOR 1,5 NAFTE SHUME EKONOMIKE HARXHON 4,5L/100KM JASHTE QYTETIT DHE BRENDA NE QYTET 6L/100KM,FULL OPTION.ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR.


CMIMI 2300 EURO!!!!

I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim