Okazion Peugeot 307.... 2.0benzin -02

Shitet nga: Sinan 09 Krr 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion peugeot 307. 2.0 benzin 02 me targa AA abs esp disqe alumini xhama dhe pasqyra elektrike shitet vetem per 1800€per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim