Okazion Pa letra Alfa romeo 1.4 benzin -03

Shitet nga: ergys 21 Maj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR   400 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mire nga jashte dhe brenda. MAKINA ESHTE PA DOKUMENTA!!! LETRAT I KAN HUMBUR.cmimi fundit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim