Okazion!! BMW 320d Touring-02 3100€

Shitet nga: Ylli 24 Maj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW 320d Touring!
Makina eshte full options, air conditioned climatronics, abs, esp, airbags,telefon, sistem audio original bmw, disqe alumine, goma te reja, dokumenta te paguara deri ne 2015 etj etj...
Ne gjendje te perkryer jasht dhe brenda, si dhe ne pjeset xhenerike dhe motorike..
Cmimi 3100€ i diskutueshem...
Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim