Okazion !!! Renault clio 1.5 dci -02

Shitet nga: Clio 13 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Renault clio viti 2002, kambio manuale, motorr 1.5 diesel shume ekonomike. Me tre porta. Targa shqiptare dhe dokumenta te paguara deri ne prill 2015. Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike. Shitet pasi kam disa makina dhe nuk mund ta perdor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim