OPEL ZAFIRA DIESEL -01

Shitet nga: Altin 09 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET-OPEL ZAFIRA viti 2001 motorr 2.0 nafte,ngjyra gri metalizato e sapo ardhur nga Gjermania me dogan dhe targa taksa te sapo prera.Makina ndodhet ne Tirane cmimi 3500 euro i diskutushem.Tel.0685475541ose0682647000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim