OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL -04

Shitet nga: opel 08 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET OPEL ZAFIRA VITI 2004 MOTORR 2.0 NAFTE,KLIMA DIXHITALE,NGJYRE E ZEZE KORB,6 VENDE,ABS,ESP,4 AIRBAG,GOMA TE REJA,PLUS 4 GOMA REZERVE ,ME DISQE ALUMINI ORIGJINALE,ME DY CELSA ME CIP,4 XHAMA ELEKTRIK,ME TE GJITHE SHERIBMET E BERA NE GJERMANI,ME 180 MIJE KM ORIGJINALE,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE XHENERIK,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA
,CMIMI 3300 EURO ME DOGANE TE PAGUAR,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim